Služby

Poradenství

Naši zkušení podlaháři zjistí vaše potřeby a doporučí vám nejlepší řešení pro vás na míru. Vybereme s vámi takovou podlahu, která nejlépe vyhovuje vašim nárokům a požadavkům.

 

Zaměření
Pokud máte stavební projekt či zakreslený plánek místností, jsme vám schopni v krátké době vypracovat cenovou nabídku. Jestliže si nejste jisti zda máte místnosti dobře zaměřenou, rádi vám místnost zaměříme.

 

Zpracování cenové nabídky zdarma
Vypracování cenové nabídky zdarma je samozřejmostí.

 

Vyrovnání podkladu
Víme, že podklad pro vaše podlahy musí být perfektní, protože i na něm záleží, jak dlouho bude vaše podlaha krásná. Podklad si připravujeme sami, způsob vyrovnání je volen na základě vybrané podlahy a dle potřeb a požadavků zákazníků, většinou samonivelační stěrkou, disperzní stěrkou, sádrovou stěrkou popř. OSB deskami. 

 

Pokládka podlah

Vaši podlahu položí zkušený tým podlahářů, kteří vyjdou vstříc vašim přáním a požadavkům. Pracujeme rychle, poctivě a na práci si dáváme záležet.

 

Renovace podlah

V průběhu času dochází u podlah k opotřebení, poškrábání, poškození nebo zastarání povrchové úpravy. Díky renovaci vrátíme vaši podlaze původní lesk, odstraníme skvrny a prodloužíme její životnost.

 

Montáž obložkových zárubní a dvěří
Výraznou součástí interiérů jsou obložkové zárubně a dvěře, které dodají společně s nábytkem konečnou podobu Vašeho domova.
Naše firma dodává a montuje dveře a obložkové zárubně značek SAPELI, TOPDOORS, PORTADOORS. Dveře a zárubně mohou mít povrchy folie, CPL laminát a dýha.
Folie je nejlevnější varianta povrchu s širokou nabídkou imitací dřeva.
CPL laminát je nejoblíbenější varianta, jde o povrch který je oproti folii odolnější na poškrábání a vlhkost, má stejně pestrou nabídku imitace povrchů.
Dýha je nejdražší variantou povrchů, jde o dřevěnou dýhu která je loupaná z různých druhů  jak tuzemských tak i exotických dřevin. Pokud máte rádi přírodní a pokaždé originální a nezeměnitelný výraz interiéru je to materiál právě pro Vás.
Ceny výrobků a montáží se odvíjejí od druhu povrchu,šířky ostění u zárubní, provedení dveří atd. Nejlevnější variantou jsou zárubně a dveře s povrchem folie, kde cena začíná na 3 999,- Kč za komplet vč. montáže bez DPH.

V případě zájmu k Vám přijedeme zdarma dveře zaměříme a vypracujeme cenovou nabídku.

Blog - Rady a tipy

!!! AKCE !!!

CPL laminát,ceny již od 4.650,-kč bez DPH Cena zahrnuje dveře,zárubeň,kování a montáž

Kdy zvolit marmoleum a jak ho udržovat

  Marmoleum je tradiční podlaha, která se vyrábí již od konce devatenáctého století. Patří mezi přírodní linolea a v minulosti se nejčastěji používalo ve veřejných budovách (tělocvičnách, nemocnicích, jeslích atd.). V současné době se díky svým výhodám prosazuje i v dománostech. Marmoleum je...

Poradenství zdarma